KÜLFÖLDI/MAGYAR MUNKÁN GONDOLKODIK?

Friss állásajánlatainkért kattintson az alábbi hivatkozásokra:

A Massage Service gyógymasszőr végzettségű masszőzt keres!
Masszőz vagy, és szeretnél egy dinamikusan fejlődő csapatban velünk együtt fejlődni? Szeretnél ****-os környezetben dolgozni? Szeretnéd megismerni a masszőr szakma újdonságait, trükkjeit? Gyere hozzánk dolgozni, szuper gyakorlatot és referenciát szerezhetsz a Novotel Budapest City Hotelben**** és egyéb 4 és 5 csillagos partner szállodáinkban.
Elsősorban főmunkaidős masszőzt keresünk csapatunk bővítése céljából!
Munkánk szigorúan erotika mentes!

Kötelezettségek, elvárások:

  • Gyógymasszőri végzettség
  • Minimum alapszintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség és ápolt, igényes megjelenés
  • Rugalmasság a havi beosztás tekintetében
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Terhelhetőség munka tekintetében
  • Alap szakmai gyakorlat megléte

Jelenleg női masszőzt keresünk, mert elsősorban wellness tevékenységeket végzünk.

Amit biztosítunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • A munkához szükséges anyagok és eszközök biztosítása
  • Egyenpóló biztosítása
  • Szakmai továbbfejlődés támogatása
  • Tapasztalat és gyakorlatszerzés szálloda területén

Előnyt jelent:

  • Számlaképesség
  • Több nyelv ismerete
  • Egyéb masszázstípusok ismerete (pl. wellness masszázsok, alakformáló kezelés, thai masszázs, irodai/szék masszázs)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
Novotel Budapest City Hotel**** (1123 Budapest, Alkotás utca 63-67 /Mom Park mellett/) illetve folyamatosan bővülő partner szállodáink valamelyike.

Mindennapi munkaköri feladatok:

  • magyar és külföldi vendégek részére masszázskezelés végzése
  • a napi beosztástól függően a wellness nyitása és zárása
  • wellness felügyelete és a vendégek tájékoztatása
  • esetenként tájékoztatás a kezelésekről, annak ajánlása

Elszámolás:
Teljesítmény alapú bérezés, havi kifizetéssel.

Fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölésével. Jelentkezés elküldése: info@massageserivce.hu címre. Jelentkezés határideje: 2017. november 30. Kezdés: Felvételi után, akár azonnal. Tárgy mezőben szerepeljen: MS masszőr (Jelentkező neve)

Várunk szeretettel!